+Burock Yaşlanma Etkilerine Karşı Gündüz Bakım Kremi 60ML

+Burock Yaşlanma Etkilerine Karşı Gündüz Bakım Kremi 60ML

Marka:+Burock
Ürün Kodu:BRCK05
StokTükendi
ML60.00ml
+ SADECE ECZANELERDE

+Burock Yaşlanma Etkilerine Karşı Gündüz Bakım Kremi 60ML

GÜNDÜZ GÖZÜYLE KORUYUCU BAKIM

Cilt gün boyunca birçok etkene direkt maruz kalmaktadır. Kirli hava, kullanılan makyaj malzemesi ve günlük stres bunların en başında gelmektedir. Cildin karşılaştığı bu olumsuzluklar, cildin esnekliğini kaybetmesi, canlılığını yitirmesi, ışıltısını kaybetmesi, yaşlanma belirtilerinin erken görülmesine yol açmaktadır. Böylesi bir durumdan kaçınmak için cildin ihtiyacı olan bakımı düzenli şekilde uygulamak sağlıklı ışıl ışıl bir cildi uzun süre muhafaza etmeyi kolaylaştıracak yaşlanma belirtilerini geciktirecektir.

+Burock Gündüz Kremi, gün boyunca cildinizin maruz kaldığı olumsuzluklardan en az şekilde etkilenmesi için cildinize yardım etmenin yanında adeta bir bariyer görevi görerek onu korumaktadır.

Gündüz kremi kullanmanın cildiniz için çok sayıda yararı bulunmaktadır. Örneğin, cildinizin ihtiyacı olan nem dengesini düzenler, kullandığınız makyaj malzemelerinin cildiniz ile direkt temasını engeller gözeneklerin içerisinin dolmasını önler ve en önemlisi güneş ışınlarından içerisinde bulunan güneş faktörü ile cildi korur. Aynı zamanda da makyaj öncesi cildinize gereken nemi sağlayarak makyajınızın daha doğal görünmesine, cildinizin rahat nefes almasına yardımcı olur.

+Burock Gündüz Kremi, içerisinde Matrixly 3000 sayesinde cildinizdeki kırışıklıkları aşama aşama azaltacak ve ilerlemesine engel olacaktır. 1 ay boyunca düzenli kullanım ile cilt üzerindeki etkileri inanılmaz derecede etkilidir.  Cildiniz bu süre zarfında kendisini toparlayıp sıkılaşmış, gözeneklerin küçülmüş olduğunu fark edeceksiniz.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kesinlikle paraben yer almamaktadır.
+Burock marka ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır.

Kullanım şekli:
+Burock gündüz kremi
 her cilt tipinin kullanımına uygun bir şekilde formülize edilmiştir.
Düzenli olarak her gün temizlediğiniz ve arındırdığınız cildinize bir miktar +Burock gündüz kremini masaj yaparak hem yüzünüze hem de boyun bölgenize yavaş ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız.  Ürünü göz ve dudak çevresine sürmeyiniz.
+Burock gündüz kremi makyaj öncesi cilt altına kullanıma uygundur. Makyajdan önce sürüp kurumasını bekledikten sonra makyajınızı rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tavsiyeler:
+Burock gündüz kremini sürmeden önce, +Burock arındırıcı yüz temizleme jeli ile yüzünüzü yağ ve kirden derinlemesine bir şekilde arındırdıktan sonra temiz cildinize +Burock gündüz kremini uygulayabilirsiniz.

+Burock Yaşlanma Etkilerine Karşı Gündüz Bakım Kremi 60ML

+Burock Yaşlanma Etkilerine Karşı Gündüz Bakım Kremi 60ML Yorumları
  • Çok Beğendim
  • Beğendim
  • Güzel Ürün
  • Beğenmedim
  • Pek Beğenmedim
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puanı

Oyla

Lütfen yorum yapmak için Giriş Yapın. Üye değilseniz ücretsiz Üye Olmak için tıklayın.