+Burock Sıkılaştırıcı Tonik 100ML

+Burock Sıkılaştırıcı Tonik 100ML

Marka:+Burock
Ürün Kodu:BRCK03
StokTükendi
ML100.00ml
+ SADECE ECZANELERDE

+Burock Sıkılaştırıcı Tonik 100ML

ZAMANA KARŞI DURUN

Zaman içerisinde cilt esnekliğini kaybeder, gözenekler genişler, eski canlılığını  koruyamaz bir hale gelir. Bu durumun sebeplerinin en başında cildin gün boyunca maruz kaldığı olumsuzluklar yer alır. Kullanılan makyaj malzemeleri, düzenli bakım yapılmaması, cildin derinlemesine temizlenmemesi cildin gözeneklerinin dolmasına ve elastikiyetini kaybedip sarkmasına yol açar. Bu durum cildin daha yaşlı görünmesine ve canlılığını, ışıltısını kaybetmesine neden olur. Cildin böyle olumsuzluklar karşısında sağlam durabilmesi için gün içerisinde onu koruyan, bariyer görevi gören cilt bakımının düzenli bir şekilde sabah ve akşam yapılması çok önemlidir.

+Burock sıkılaştırıcı tonik, formülünde bulunan atkestanesi özü ile cildinizi genişlemiş gözeneklerden, esnekliğini kaybetmiş yapıdan kurtarmak için üretilmiştir. Bu ürün düzenli kullanım ile cildin sürekli olarak canlı, gergin ve pürüzsüz olmasını sağlar. Bu sebepten ötürü sıkılaştırıcı tonik kullanımının düzenli bir şekilde kullanmaktan asla taviz vermemek cildi korumak açısından önem arz etmektedir.

+Burock sıkılaştırıcı tonik, genişlemiş gözeneklerin, esnekliğini kaybetmiş cilt yapısının tekrardan ve hızlı bir şekilde toparlanmasına yardımcı olmaktadır. İçerisinde yer alan atkestanesi özü sayesinde genişlemiş gözenekler hızlı bir şekilde küçülür, ciltte meydana gelen sarkmalar ise düzenli kullanım sonucunda fark edilir ölçüde toparlanma sağlanır. +Burock sıkılaştırıcı tonik, kullandığınız ilk andan itibaren cildinizde meydana gelen gerginliği ve canlılığı rahatlıkla hissedeceksiniz. +Burock sıkılaştırıcı tonik içerisinde yer alan atkestanesi özü ile cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olmasına da katkı sağlamaktadır.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kesinlikle paraben yer almamaktadır.
+Burock marka ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır.

Kullanım şekli:
Her cilt tipinin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Sabah ve her akşam olmak üzere günde 2 kez rahatlıkla kullanabilirsiniz. Önceden temizlediğiniz cildinize, bir makyaj pamuğu üzerine döktüğünüz +Burock sıkılaştırıcı tonik ile nazikçe uygulama yapın.

Tavsiyeler:
+Burock arındırıcı temizleme jeli ile temizlediğiniz cildinize +Burock sıkılaştırıcı tonik uyguladıktan sonra sabah ise +Burock gündüz kremini, gece ise +Burock gece kremini uygulayarak daha etkili bir sonuç elde edebilirsiniz.

+Burock Sıkılaştırıcı Tonik 100ML

+Burock Sıkılaştırıcı Tonik 100ML Yorumları
  • Çok Beğendim
  • Beğendim
  • Güzel Ürün
  • Beğenmedim
  • Pek Beğenmedim
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puanı

Oyla

Lütfen yorum yapmak için Giriş Yapın. Üye değilseniz ücretsiz Üye Olmak için tıklayın.