+Burock Leke Karşıtı Cilt Bakım Kremi 40ML

+Burock Leke Karşıtı Cilt Bakım Kremi 40ML

Marka:+Burock
Ürün Kodu:BRCK08
StokTükendi
ML40.00ml
+ SADECE ECZANELERDE

+Burock Leke Karşıtı Cilt Bakım Kremi 40ML

LEKESİZ BİR CİLDE MERHABA DİYİN

Zamanla cilt üzerinde lekeler meydana gelebilmektedir. Cilt üzerinde meydana gelen lekeler, akneler ve Güneşin zararlı uv ışınları nedeniyle ciltte oluşan lekeler, kirli havanın cilt üzerinde oluşturduğu lekeler, yaşlanma belirtileriyle ortaya çıkan lekeler, dermatolojik uygulamalar sonucu kalan lekeler, hamilelik sonucu oluşan lekeler en sık görülen lekeler olarak üst sıralara yerleştirebiliriz.

+Burock leke kremi, formülünde yer alan Lumisphere ile ilk uygulamadan itibaren cilt lekelerine etki eder.  Cilt üzerinde yer alan leke, kırışıklı, derin çizgi ve kızarıklık gibi durumlar üzerinde etkisi çok büyüktür.+Burock leke kremi ile cildinizde bulunan lekeler, renk değişiklikleri ya da derin çizgiler artık sorun olmaktan çıkıyor. Bu leke kremi sayesinde cilt üzerinde meydana getirilen onarım ile cildiniz eski ve sağlıklı görüntüsüne yeniden kavuşuyor. +Burock leke kremi düzenli bir şekilde kullanıldığı zaman cilt üzerinde gözle görülür bir rahatlama, canlanma ve kusursuzluk etkisi oluşturur. Renk tonu açıcı özelliği sayesinde pürüzsüz ve kusursuz bir cilt ortaya çıkartır.

+Burock leke kremi, cilt tonunuzun aynı ton içerisinde olmasını sağlar. Cildiniz üzerinde lekesiz, tek tip cilt tonuna sahip, parlak ve kalıcı bir etki sağlar. Düzenli bir şekilde kullanım ile yeni lekelerin meydana gelmesini ise önler.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kesinlikle paraben yer almamaktadır.
+Burock marka ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır.

Kullanım şekli:
+Burock leke kremi her cilt tipinin kullanımına uygundur.  Hasar görmüş, açık yara bulunmayan ciltler üzerinde de kullanıma uygundur.
Önceden temizlediğiniz cilt üzerine akşam ince bir tabaka halinde uygulanır.
Gece yatmadan önce kullanılmasının amacı, cildinizin güneş ışınlarına maruz kalmadan rahat bir şekilde onarımının sağlanması ve onarımın gece boyunca sağlıklı bir şekilde devamlılığın sağlanması içindir.

Tavsiyeler:
+Burock leke kremi
 uygulamadan önce cildiniz +Burock yüz temizleme jeli ile temizleyip, +Burock E vitaminli alkolsüz tonik ile yatıştırdıktan sonra +Burock leke kremi kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bu şekilde arınmış ve yatıştırılmış cilt üzerinde  +Burock leke kremi ile daha hızlı ve etkili bir sonuç alırsınız.

Fayda ve Etkileri

  • Akne Kremi,
  • Cilt beyazlatma kremleri
  • Cilt Lekeleri Nasıl Geçer
  • Ciltteki kahverengi lekeler
  • En etkili sivilce kremi

 

+Burock Leke Karşıtı Cilt Bakım Kremi 40ML

+Burock Leke Karşıtı Cilt Bakım Kremi 40ML Yorumları
  • Çok Beğendim
  • Beğendim
  • Güzel Ürün
  • Beğenmedim
  • Pek Beğenmedim
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puanı

Oyla

Lütfen yorum yapmak için Giriş Yapın. Üye değilseniz ücretsiz Üye Olmak için tıklayın.