+Burock E Vitaminli Alkolsüz Tonik 100ML

+Burock E Vitaminli Alkolsüz Tonik 100ML

Marka:+Burock
Ürün Kodu:BRCK04
StokTükendi
ML100.00ml
+ SADECE ECZANELERDE

+Burock E Vitaminli Alkolsüz Tonik 100ML

GÖZENEKLERİNİZ NEFES ALSIN

Gün içerisinde makyaj malzemeleri ve yağlanma cildin hava almasına engel olur. Havasız kalan cilt üzerinde, gözenekler genişler ve içlerime makyaj malzemeleri ve kirler dolar. Bu durum cildin iyice havasız kalmasına yol açıp cildin sağlıklı görüntüsünü kaybetmesine neden olur. Sağlıksız olan ve hava alamayan cilt hızlı bir şekilde yaşlılık belirtiler göstermeye başlar. Solgun bir cilt yapısı, akne problemleri, esnekliğini kaybetmiş bir cilt bu durumların başlıca göstergesidir. Bu nedenle cildin düzenli olarak temizlenmesi ve gözeneklerin içerisinin arındırılması cilt sağlığı için gereklidir.

+Burock E vitaminli alkolsüz tonik cildinizin ihtiyacı olan sağlığı geri kazandırıyor. Cilt üzerindeki makyaj malzemeleri ve kiri alkolsüz içeriği sayesinde cilde hiçbir şekilde zarar vermeden temizler. +Burock E vitaminli alkolsüz tonik formülünde kullanılan E vitamini ile cildin ihtiyaç duyduğu yumuşaklığı ve nem dengesini sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Cilt üzerinde bariyer meydana getirerek gün içerisinde cildinizin olumsuz etkenlerden zarar görmesine engel olur.

Düzenli bir şekilde +Burock E vitaminli alkolsüz tonik kullanımı ile cilt gözeneklerinizin sıkılaştığını, cildinizin nefes aldığını ilk kullanımdan itibaren kolayca fark edeceksiniz. Su bazlı formülü sayesinde cildinizde herhangi bir tahriş, yağlanma meydana getirmez. Ayrıca su bazlı olması sayesinde cildinizin ihtiyacı olan su desteğini de cildinize geri kazandırır. Bu sayede cildiniz daha canlı ve daha esnek bir hale gelir.

+Burock cilt bakım ürünlerinin içeriğinde kesinlikle paraben yer almamaktadır.
+Burock marka ürünlerimizin tamamı sağlık bakanlığı tarafından onay almıştır.

Kullanım Şekli;
+Burock E vitaminli alkolsüz tonik tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur.
Sabah ve akşam, makyaj pamuğuna döktüğünüz +Burock E vitaminli alkolsüz tonik ile önceden temiz cildinize dairesel hareketler yaparak uygulayınız.

Tavsiyeler;
Daha hızlı ve etkili sonuç almak için, yüzünüzü tonik öncesinde +Burock yüz temizleme jeli ile temizledikten sonra tonik uygulamasını gerçekleştirebilirsiniz.
+Burock E vitaminli alkolsüz tonik sonrasında cildinize +Burock yaşlanma etkilerine karşı olan Gündüz kremi ya da +Burock yaşlanma etkilerine karşı yoğun bakım gece kremi kullanarak cilt bakımınızı eksiksiz olarak tamamlayabilirsiniz.

+Burock E Vitaminli Alkolsüz Tonik 100ML

+Burock E Vitaminli Alkolsüz Tonik 100ML Yorumları
  • Çok Beğendim
  • Beğendim
  • Güzel Ürün
  • Beğenmedim
  • Pek Beğenmedim
%0
%0
%0
%0
%0
Ortalama Puanı

Oyla

Lütfen yorum yapmak için Giriş Yapın. Üye değilseniz ücretsiz Üye Olmak için tıklayın.